Новини копьютерного ринку
Phenom II Х2 і Athlon II Х2 Phenom II Х2 і Athlon II Х2При цьому довелося б зштовхнутися лише з одною незручністю: перед запуском машини необхідно було б чекати, поки система охолодження вийде на режим. Втім,...Детальная информация такси на нашем сайте.
Контактні дані Москва, Сущевский Вал вул., 22
Телефон: +7 (495) 511 48 33
Факс: +7 (495) 521 49 37
Мессенджер Virtus Мессенджер VirtusАле на даний момент дуже складно робити які-небудь прогнози щодо долі торрент трекера. Швидше за все (підкреслюю червоним - не "обов'язково". а "швидше за все"), його нові власники в рамках боротьби за легалізацію свого нового придбання вчасно...
Програмне забезпечення Програмне забезпеченняСлово "Kit" у написі на впакуванні означає, що в комплекті з камерою йде об'єктив - у цьому випадку це зум EF-S 18-55/3.5-5.6 IS із системою стабілізації. От цю пару ми й спробуємо небагато (смайл). Працювати з камерою одне задоволення. Корпус у неї хоч і невеликий, але...
Охолодження компресора Охолодження компресораТому продовжуємо розмову! Первісний варіант фреонки, з теплообмінником на лінії усмоктування, від якого було вирішено відмовитися. Ліворуч видний спеціальний вакуумний насос бытка не випаруваного холодоагенту - при занадто малій. До статі, про вибух...
Паркування даних для ігор Паркування даних для ігорВ CoD: World at War же можна й без розгону грати, але взагалі-те тепер там мінімум 69, а в середньому 86 fps - погодитеся, результат є. WinRAR після розгону за секунду пакує дані в кількості 1409 Кбайт. Photoshop жолобить і спотворює тестове фото...
Хоронитель паролів Pocket Passwords 3

Засіб шифрування даних FreeOTFE 4.71: Сторінок майстри вас буде чекати вибір алгоритмів кэширования й шифрування - якщо ви не є докою в цій справі, краще залишити всі як є, згадаю тільки, що різних алгоритмів програма підтримує дуже багато. Нарешті, від нас зажадають увести пароль - він може бути дуже довгим. Користуватися FreeOTFE зручно, ніяких складностей не викликає навіть відсутність підтримки російської мови.

Закінчивши роботу із шифрованими дисками, не забудьте размонтировать їх, тому що пароль запитується тільки при підключенні, після чого інформація не захищається. Чергова програма для параноїків .: FreeOTFE дозволяє створювати окремі файли для зберігання секретної інформації. Якщо ви захочете записати що-небудь у захищений контейнер або просто одержати доступ до його вмісту, він буде змонтований у вигляді локального диска.

Є й інший режим роботи: у випадку якщо для зберігання секретних данных ви готові виділити цілий локальний диск, можна зашифрувати і його -для цього потрібно вибрати відповідний пункт у зручному майстру. Якщо мова йде про контейнер, то вас попросять указати його ім'я й місце розташування на жорсткому диску, а також бажаний розмір у мегабайтах - саме стільки даних згодом і можна буде в нього запхати, якщо ж їх виявиться більше, прийде створювати новий файл. Підрахунок обсягу одержуваної й переданої інформації - тема животрепетна навіть у наш час.

Є ще місця, де зайва сотня мегабайт цілком може сильно вдарити по кишені, а іноді й просто хочеться довідатися, скільки ж трафика їсть улюблена MMORPG .. Заодно NetWorx допоможе виміряти швидкість вашого з'єднання з інтернетом - на екран буде виведений графік, що показує її зміни в реальному часі. У наявності й інструмент, що допоможе обчислити максимальну й середню пропускну здатність мережі. Розділ Usage Statistics представить вам докладні звіти про витрату трафика за день, тиждень, місяць або за обраний вами часовий проміжок.

Тут же ви зможете одержати інформацію про інтенсивність використання мережі залежно від часу доби. Отримані звіти, до речі, легко експортуються в Excel. Якщо ви нещасливий власник тарифного плану з лімітом, вам допоможе розділ Quota - тут ви зможете встановити квоти на обсяг використовуваного трафика на день, тиждень або місяць і настроїти відповідні повідомлення. Три оставшихся пункти в меню програми - добре знайомі всім Trace Route, Ping і NetStat.
2009 (c)